«FAIR PLAY - ЧЕСНА ГРА»  |  Другий тайм  |  Червона картка
Останнє відео
Андрій Шевченко: скажи ні байдужості!
Ані Лорак: скажи ні сексуальній експлуатації!
Гайтана говорить Ні Нерівності і насильству!

 Переглянути все відео →
Гість
Червона картка

Розпочалася інформаційна кампанія до Євро-2012 «Червона Картка»


В Києві 27 жовтня презентовано інформаційну кампанію «Червона Картка» в рамках Національного соціального проекту до Євро-2012 «Давай разом!»


Мета кампанії — привернути увагу молоді до проблем нетолерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, запобігання інфікуванню ВІЛ, протидія насильству, сексуальній експлуатації, вирішення питань гендерної нерівності в суспільстві.


Відомі українські спортсмени та представники шоу-бізнесу: Ані Лорак, Василь Вірастюк, Гайтана та Андрій Шевченко показують червону картку головним проблемам молоді та закликають разом їх подолати. «Ми сподіваємося, що кампанія сприятиме обізнаності молоді про свої права та свободи. Для спілкування з молоддю ми обрали футбольну мову саме тому, що футбол єднає незалежно від соціальних, релігійних, расових або гендерних відмінностей», — сказав голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, відкриваючи презентацію. Він нагадав, що подібні акції проводилися під час Чемпіонату світу з футболу в Південно-Африканській республіці 2010 року.


Він також зазначив, що проведення такої масштабної акції напередодні та під час Євро-2012 вплине на поліпшення іміджу України як соціально орієнтованої країни на Європейському просторі.


Інформаційна кампанія розпочинається в усіх регіонах України. Герої кампанії звертатимуться зі словами-застереженнями щодо соціально-небезпечних явищ з біл-бордів, сіті-лайтів та метро-лайтів. Відео-ролики соціальної реклами будуть транслюватися на національних та регіональних телеканалах, плакати розміщатимуть на вокзалах та в навчальних закладах.


Інформаційна кампанія реалізовується Державною службою молоді та спорту спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Представництвом ООН в Україні, Об'єднаною програмою ООН з питань ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС), Фондом народонаселення ООН, Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда – Україна», Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні та іншими організаціями.


Національний соціальний проект до Євро-2012 «Давай разом!» передбачає проведення у всіх регіонах України соціальної інформаційної кампанії «Червона картка», організацію та проведення дитячих та молодіжних турнірів з футболу «Чесна гра», а також заходів з організації змістовного дозвілля дітей та молоді «Другий тайм». В цілому для Проекту «Давай разом!» будуть підготовлені і задіяні понад 10 тисяч волонтерів, до занять спортом залучені більше 40 000 дітей і молоді.